Ons bedrijf







Bouwmeester Watersport
Binnendams 40
3373 AD, Hardinxveld-Giessendam
0184-615178
info@bouwmeesterwatersport.nl

Openingstijden winkel/showroom Bouwmeester Watersport

Hardinxveld Openingstijden
Maandag 9:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:30 uur – ‘s avonds op afspraak
Dinsdag 9:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:30 uur – ‘s avonds op afspraak
Woensdag 9:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:30 uur – ‘s avonds op afspraak
Donderdag 9:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:30 uur – 19:00 – 21:00 uur
Vrijdag 9:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:30 uur – 19:00 – 21:00 uur
Zaterdag 9:00 – 12:00 uur en 13:00 – 16:30 uur
Zondag Gesloten

Openingstijden werkplaats Bouwmeester Watersport

Werkplaats open Openingstijden
Maandag 8:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 8:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:00 uur
Woensdag 8:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:00 uur
Donderdag 8:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:00 uur
Vrijdag 8:00 – 12:00 uur en 13:00 – 17:00 uur
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten


(Buiten deze tijden, en tijdens de winkelopeningstijden kunnen zonder afspraak draagbare buitenboordmotoren wel worden afgegeven in onze winkel, maar niet worden opgehaald.)

Wij leveren onder Hiswa voorwaarden

pdf 2013 Hiswa voorwaarden NL V1.0 pdf (118.79 kB)


pdf 2013 Hiswa terms and conditions EN V1.0 pdf (123.8 kB)


pdf 2013 Hiswa allgemeine geschäftsbedingungen DE V1.0 pdf (123.03 kB)

pdf 2013 Hiswa algemene voorwaarden B2B V pdf (111.48 kB)


pdf 2013 Hiswa terms and conditions B2B EN V1.0 pdf (97.49 kB)


pdf 2013 Hiswa allgemeine geschäftsbedingungen B2B DE V1.0 pdf (89.59 kB)

Contact personen

Personen Email adressen
Algemeen e-mail adres (technische vragen) info@bouwmeesterwatersport.nl
Paul Bouwmeester paul@bouwmeesterwatersport.nl
Lenard Bouwmeester lenard@bouwmeesterwatersport.nl
Rianne de Jongh-Bouwmeester rianne@bouwmeesterwatersport.nl
Sandra Bouwmeester sandra@bouwmeesterwatersport.nl
Lenie Bouwmeester lenie@bouwmeesterwatersport.nl
Patrick (website, niet dagelijks aanwezig) patrick@bouwmeesterwatersport.nl

Onze Google streetview rondleiding is vernieuwd! Loop rond in onze showroom en doe alvast ideeën op! Kom gerust langs op de Binnendams 40 te Hardinxveld-Giessendam.


Grotere kaart weergeven

  •